İndirim!

Anne Olunca Anlarsın

 

“O tabak bitecek”,
“Seni dokuz ay karnımda taşıdım ben”,
“Nerede çıkardıysan oradadır”
“Biraz bana çekseydin ne olurdu”

Hepimiz hayatımızda en az bir kez duymuşuzdur bu sözleri. Çünkü evrensel bir deneyimden bahsediyoruz: Annelik! Dünyanın her yerinde benzer bir hat izleyen bu kadınlar yeri gelir güler, coşar; yeri gelir size belli etmeden ağlar. Yeri gelir size dünyaları sunar; yeri gelir hiçbir şey için elini-kolunu kıpırdatamaz. Çünkü süper kahraman değiller, dört kolları yok, her şeye yetişemezler. Süper kahraman değiller, sizin olduğunuz yerde olamazlar bazen, uçamazlar. Uçamazlar!

Çoğu zaman her şeye yetişen, nereye giderseniz gidin bir telefonla size huzur veren, sizi her geçen gün daha da güçlü kılan; uçamayan, zaman zaman ağlayan, “Artık yeter!” deyip pes edecek noktaya gelen, düşse de herkesten çabuk ayağa kalkan, en çok sizi düşünen, en çok sizi seven süperkahramanlarımızın, farklı meslek gruplarından, farklı yaşlardan annelerimizin deneyimlerini aktardığı bir kitap bu elinizdeki.
Gelin hep birlikte, bu pelerinsiz süper kahramanların deneyimlerini okuyalım.

Katkıda Bulunanlar: Akasya Asıltürkmen, Aslı Güneş, Ayhan Hacısalihoğlu, Ayfer Alkan, Ayşenur Topyıldız, Belçim Bilgin, Bige Daruga Çalışkan, Birgül Özcan, Duygu Sekizkardeş, Emel Müftüoğlu, Filiz Öcal, Gülçin Salacan, Hande Birsay, Hilal Atraf, İlknur Özcan, Melike Batukan, Melis Kaygılaroğlu, Meltem Kazaz, Meryem Uzerli, Nefise Karatay, Nesrin Ercan, Nur Özkan, Nursel Aksak, Özlem Kaymaz, Pelin Akgün, Şadiye Aydemir, Şansım Adalı, Şenay Ayoğlu, Songül Toprak Özsan, Şebnem Aşkın, Yonca Lodi, Wilma Elles, Zümrüt Arol Bekçe.

 9,00

Stokta

Stok kodu: KSRT-0002 Kategoriler: Etiketler: ,

Ürün Detayları

İlk Baskı Yılı

2017

ISBN

9786056722714

Sayfa

164 sayfa

Ebat

13,5×20,5

Yazar Hakkında

Küsurat Yayınları

Küsurat Yayınları

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Anne Olunca Anlarsın” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.