İndirim!

İnsan Çürümeye Başladığında

“Adalet insana öyle ya da böyle bir bedel ödetir. Ama insan çürümeye başladığında adaletin bir önemi kalmaz. Ben çürümemin son noktasındayım ve Allah’ın bana biçtiği adalet bu.”

Cinayet büro hareketliydi. Masalardan masalara uçuşan dosyalar, telsizlerden duyulan anonslar, çalan telefonlar, bitmek bilmeyen sorgulayışlar… Birileri aranıyordu bu masalarda. Dosyalarda resimleri, isimleri, hikâyeleri vardı. Tutulmuş tutanaklarda gizliydiler, delil poşetlerinde yaşıyorlardı. Yakalansalar bile meçhuldüler, gerçeğin içinde birer gizdiler.

Adalet neydi? Herkes bu dünyada hak ettiğini bulur muydu? Bir cinayet en fazla kaç hayata uzanabilirdi? İnsan ne zaman çürümeye başlardı? Başkomiser Rauf, Taksici Muhsin, Doktor Taner ve diğerleri… Mustafa Becit, ikinci romanı İnsan Çürümeye Başladığında ile çürümenin, en dibe çöküşünün denizinde kulaçlar atıyor.

 9,00

Stokta

Stok kodu: KSRT-0008 Kategoriler: Etiketler: ,

Ürün Detayları

İlk Baskı Yılı

Kasım 2017

ISBN

978-605-67227-9-0

Sayfa

216 sayfa

Ebat

13.5x 19.5

Yazar Hakkında

Mustafa Becit

Mustafa Becit

1990 yılının Şubat ayında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunu. İstanbul’da yaşıyor. Her Şey Ben Yaşarken Oldu isimli bir romanı vardır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İnsan Çürümeye Başladığında” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.