İndirim!

İyiyim Oturuyorum (İmzalı)

“5 Ağustos 1989 Ankara doğumluyum. Yirmi sekiz senedir işler umduğum gibi gitmiyor; ama yine de iyi ki doğdum. Bu fırsat insanın ayağına kaç kere gelir? Cübbe, stetoskop veya T cetveliyle yapılabilecekler sınırlıdır. Fakat un için sayısız olasılık var; o sebeple ev hanımıyım. Kışın yazlıkları, yazın kışlıkları hurçta, bezelyeleri buzlukta saklarım. Yes veya no gibi şeyleri yok sayamayacağımız için, gönül rahatlığıyla İngilizcem var diyebilirim. Fakat diğer dillere anlam veremiyorum. Bu kadar dille ne yapmaya çalışıyorsunuz?”

Ceylan Taş, ilk kitabı İyiyim Oturuyorum ile okuyucuyu ev hanımlığı, evlilik, annelik, komşuluk deneyimlerine konuk ediyor, elbette ağlayan kekler ve kısırlar eşliğinde. Çayınızı kapın, bazen kahkahalara boğacak bazen hüznüyle boğazınıza düğümlenecek, bu kitapta kendinizi bulacaksınız. Çünkü İyiyim Oturuyorum yorganın altında on üç saat ağladıktan sonra hayata devam eden tüm güçlü kadınların manifestosu!

Online Satın Alma Bağlantıları

 13,00

Stokta yok

Stok kodu: KSRT-0006-1 Kategoriler: , Etiketler: ,

Ürün Detayları

Genel Yayın Yönetmeni

Burak Aksak

Editör

Büşra Hacısalihoğlu

Kapak & Sayfa Tasarımı

Songül Karakoç

İlk Baskı Yılı

Kasım 2017

ISBN

978-605-67227-6-9

Sayfa

144 sayfa

Ebat

13.5x 19.5

Medya Cinsi

Amerikan Bristol

Yazar Hakkında

Ceylan Taş

Ceylan Taş

5 Ağustos 1989 Ankara doğumluyum. Evliyim ve an itibarıyla kışın yazlıkları, yazın kışlıkları hurçta, bezelyeleri buzlukta, diplomayı sandıkta saklayan lise mezunu bir ev kadınıyım. Anadolu Üniversitesi’nde Sosyal Hizmetler okuyor oluşumdan etkilenirseniz neşelenirim, çünkü fazlası yok. Fakat sokaktan geçeni bile çevirip anlatasım gelen iki çocuğum var.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İyiyim Oturuyorum (İmzalı)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.