İndirim!

Japonya: Modern Bir İmparatorluğun Anatomisi

“Nüfusu yaklaşık 127 milyon olan Japonya’da her yıl ortalama 27 milyar tahta yemek çubuğu tüketilir.”

“Ülkede satılan cep telefonlarının yüzde sekseni gençler banyo yaparken de telefon kullanmak istedikleri için su geçirmezdir.”

“İnsanları metroya sığmaları için iten ‘oshiya’ isimli bir görevli vardır.”

Çalışma disiplinleri, dövüş sporları, mutfakları ve gündelik yaşam ritüelleriyle en çok merak edilen coğrafyalarından biridir Japonya. Yıllardır dünyanın dört bir yanını gezen yazar ve tur rehberi Serdar Nazım Kölürbaşı tarafından hazırlanan Japonya: Modern Bir İmparatorluğun Anatomisi’yle ülkenin bilinmeyen yönlerini keşfedecek, kitabı kapattığınızda bir Japonya turunu tamamlamış gibi hissedeceksiniz.

 7,00

Stokta

Stok kodu: KSRT-0009 Kategoriler: Etiketler: , ,

Ürün Detayları

İlk Baskı Yılı

Kasım 2017

ISBN

978-605-67227-8-3

Sayfa

160 sayfa

Ebat

13.5x 19.5

Yazar Hakkında

Serdar Nazım Kölürbaşı

Serdar Nazım Kölürbaşı

1974 yılında İstanbul'da doğdu. Saint Joseph Fransız Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı’nda lisans eğitimini tamamladı. Üniversite yıllarında turizmle tanıştı, 1995 yılında Fransızcadan Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberliği Belgesi’ni aldı. Fransız turistleri Türkiye’de gezdirdiği dönemde hobi olarak başlayan yurtdışı seyahatleri, zamanla  gezdiği 133 ülkenin birçoğunda Türk gruplara eşlik etmeye başlamasıyla profesyonel hayatında ön planda yer aldı. Türkiye'den Myanmar, Yemen, Moğolistan, Antarktika, Etiyopya gibi birçok aykırı bölgeye en çok gitmiş rehberlerden biridir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Japonya: Modern Bir İmparatorluğun Anatomisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.