Leyla ile Mecnun (İmzalı + 1 Poster Hediyeli + Ücretsiz Kargo)

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”

“Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz… Daha doğrusu ben, o dengeyi bozdum…”

Aynı gün aynı hastanede doğmalarıyla başladı her şey. Bir hayatın birden fazla kez yaşanabileceğinin ve yarım kalmış her hikâyenin tamamlanmaya muhtaç olduğunun bir kanıtıydı onlar. Peki Mecnun bu sefer Leylasına kavuşabilecek mi?  Yoksa yine çölde mi açacak gözlerini? Çünkü o çöl çaresiz âşıkların son durağıdır. Kavuşamayan âşıklar o çölde aralar sevdiğini, kavuşanlarsa emlakçı emlakçı dolanır dururlar, 2+1 kombili.

Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

*** Ücretsiz kargo için sipariş sayfasındaki kupon kodu alanına “YENİYİL” kodunu girmeyi unutmayın.

 40,00

Stokta yok

Stok kodu: KSRT-0013 Kategoriler: , , Etiketler: , ,

Ürün Detayları

İlk Baskı Yılı

Nisan, 2018

ISBN

978-605-67859-5-5

Sayfa

272 sayfa

Ebat

13,5 x 19,5

Yazar Hakkında

Burak Aksak

Burak Aksak

İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. Televizyon hayatına, kuzeni Selçuk Aydemir’le birlikte senaristliğini yapıp yönettiği Ramazan Güzeldir isimli diziyle başladı. Leyla ile Mecnun dizisinin senaristliğini yaptı. Leyla ile Mecnun’un ardından Ben de Özledim dizisinin senaristliğini üstlendi. Ocak 2015’te vizyona giren Bana Masal Anlatma filminin senaryosunu yazıp yönetti. Bu, Burak Aksak’ın ilk sinema filmi oldu. Sonrasında Kara Bela filminin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendi. 2016 yılında Dede Korkut Hikâyeleri serisi olarak tasarlanan Salur Kazan, Bamsı Beyrek ve Deli Dumrul televizyon filmlerini yazıp yönetti. 2017 yılında Küsurat Yayınları’nı kurdu ve o yıl içerisinde kendisinin yazıp yönettiği Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmi beyazperdede izleyicileri ile buluştu.

İncelemeler

 1. Emine Yılmaz

  Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği, eğlendirirken hüzünlendiren muhteşem bir hikaye. Burak Aksak kalemi diye bir şey var, iyi ki var. Tekrar bir Leyla ile Mecnun çıkarsa onu da soluksuz izlerim, okurum. Hikayesine yıllardır doyamadığımız nadir eserlerden 🙂

 2. Bedia

  Hediye etmeyi en sevdiğim kitap ;))
  Şimdi de imzalısı kendime hediye olsun ^^

 3. Rabia Özsoy

  Dizinin hayranıydık sevgilimle kitabı ben okudum ama kendisi hala okumadı ona hediye almak istiyordum imzalı olursa dehşet sevinir diye düşünüyorum kendisinin ismi Utku çok güzel Erdal baggal dansı yapar Utku topaloğlu adına imzalı Leyla ile Mecnun kitabınızı rica edebilir miyim sayın Burak Aksak 🙂

 4. Aysel Gülgün

  Merhaba Leyla ile Mecnun hayranıyım. sanırım yeterli 🙂

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.