İndirim!

O Zaman Gerçeği Nasıl Öğreneceğiz? (Ücretsiz Kargo)

Nostaljik tınısıyla geçmişle şimdinin bağını kuran, yıkılan köprüleri onarıp çocukluğun saf ve içten alanını gezintiye çıkan öyküler… Çocuksu coşkuların, dikiş tutmayan ne varsa bir bir onarmanın kitabı!

Yaşamımızın sayfalarını çevirirken çocukluğumuza dair olanları koparıp bir kenara koyarız. O sayfalara yeniden bakmak uzun süre aklımıza gelmez. Oysa çocukluğumuz, bizi biz yapan anlar bütünüdür aslında. Biz ne kadar geçmişte kaldığını düşünsek de hiç beklemediğimiz bir anda çıkan rüzgâr tüm sayfaları savurur, önümüze getirir. Unuttuk sandığımız, şefkate ihtiyaç duyduğumuz en zayıf anları; anne-babamızla vakit geçirebilmek için beş dakikanın hesabını yaptığımız günleri; çocukluğa özgü, acımasızlığa varan umursamazlıkla bir oyunu kazanmak için gösterdiğimiz çabaları; öylesine söylesek de hâlâ içimizi kemiren o yalanı, ümidimizi hep diri tutan ufacık gülümsemeyi hatırlatır. O sayfaları tekrar tekrar okudukça anlarız; çocukken kurduğumuz bağların yetişkin yaşamımızdaki yansımalarını, attığımız ilk adımları nasıl şekillendirdiğini ve o adım atma dürtümüzün nereden geldiğini…

Şeyma Ünal, yaşama muzip bir kız çocuğunun gözünden baktığı kitabı O Zaman Gerçeği Nasıl Öğreneceğiz’in nostaljik tınısıyla geçmişle şimdinin arasındaki perdeyi aralıyor, dikiş tutmayan ne varsa tek tek onarıyor. Haydi, çocukluğun anlık telaşlarını yetişkinliğin temkinli adımları eşliğinde hatırlayalım!

*** Ücretsiz kargo için sipariş sayfasındaki kupon kodu alanına “OZGNO” kodunu girmeyi unutmayın.

 27,00

Stokta yok

Ürün Detayları

ISBN

978-605-74715-8-1

İlk Baskı Yılı

Ağustos, 2021

Sayfa

116

Ebat

13,5 x 19,5

Yazar Hakkında

Şeyma Ünal

Şeyma Ünal

15 Ağustos 1988 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. Yeditepe Üniversitesi’nde Matematik Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdikten sonra aynı alanda Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Bir süre proje yöneticisi olarak çalıştıktan sonra kurumsal hayattan ayrılıp girişimci sıfatıyla kendi markalarını kurdu. Biri takı, diğeri bebek giyim üzerine iki markanın sahibi olan yazar aynı zamanda bir kafenin işletmeciliğini de yapıyor.

İki çocuğu ve eşiyle birlikte İstanbul’da yaşıyor. Girişimcilik ile anneliğin tüm sancılarına ve zorluklarına rağmen hayatının en mutlu dönemini yaşıyor. Tüm bu hayat koşuşturmasında dolan kaplarını boşaltmak, yaralarını sağaltmak adına bol bol okuyor, yazıyor, kahve içiyor ve dünyayı anlamlandırmaya çalışıyor...

İncelemeler

  1. Çisem ZEYBEY

    Yıllardır takip ettiğim kişinin kitabını okumak için sabırsızlanıyorum

  2. Büşra

    Şeyma hanım videolarınız sayesinde hayatımı düzene soktum tembelliğimden kurtuldum çok motive edici ve çol faydalı videolar kitabı çok merak ediyorum. Hayatıma çok şey kattınız. Sevgiler .

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.