İndirim!

Yaptığımız Çocukluk

“Devşirme hikâye aramayan yazarların kendi hikâyelerini tüm samimiyetiyle okuyucuya sundukları kitaplar sadece hayal gücümüze kapı aralamakla kalmaz; bizi geçmişe, ıskaladığımız o çok değerli hatıralara götürür. Birbirimizden hiçbir farkımız olmadığının altını çizer. Benzer koşullar ve mekânlarda olsak aynı şeyleri yapıp yapmayacağımızı düşündürür, sıkça güldürür ve su gibi akar. Bu kitap da tam olarak öyle.”

Selçuk Aydemir

Anadolu’nun ücra bir köşesinde ve dünyadan tamamen izole bir köy yerinde dünyaya gelen Erdal’ın kendi için uygun gördüğü tek bir yer vardır; muhtarlık koltuğu. Hem ezeli düşmanı Mesut’a karşı savaşmak hem de kendini tüm köye ispatlamak zorundadır. Erdal’ın köyün altını üstüne getirişini, birbirinden ilginç oyunlarını, kahkaha dolu maceralarını, hayal kırıklıklarını, yediği kazıkları, aldığı dersleri gülümseyerek okuyacaksınız. Küçük bir çocuğun taşra hayatının zorluklarından sıyrılıp kahraman olma çabalarını okurken 90’lı yıllara döneceksiniz!

Stok kodu: KSRT-0007 Kategoriler: Etiketler: ,

Ürün Detayları

İlk Baskı Yılı

Kasım, 2017

ISBN

978-605-67227-7-6

Sayfa

144 sayfa

Ebat

13.5x 19.5

Yazar Hakkında

Erdal Şahin

Erdal Şahin

16 Ekim 1985 yılında Malatya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamladı. Ardından ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini bitirdi. Üniversiteden sonra Batı Afrika’ya giderek üç yıl boyunca yol mühendisi olarak çalıştı. Afrika’dayken mühendislik yapmak istemediğine karar verip Türkiye’ye dönüş yaptı. Şu anda çeşitli projelerde senaristlik ve oyunculuk yapmaktadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yaptığımız Çocukluk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir